Увага! вказівних знаків та знаків назв населених пунктів на Львівщині поки просять не знімати

Нещодавно в мережі з’явилась інформація із закликом до українців зафарбовувати назви населених пунктів по країні, аби дезорієнтувати ворога. Своєю чергою, Львівська обласна військова адміністрація закликає поки від цього утриматись.

Ми орієнтуємося на позицію Генерального штабу. Йдеться про те, що українським військовим допоможе, якщо будуть прибрані знаки з назвою населеного пункту на в’їзді і виїзді тільки у тих областях, де вже відбувається рух окупаційних військ або до яких наближається військова техніка ворога. Всі інші дорожні знаки потрібні.

Просимо жителів області та представників територіальних громад на місцях не проводити на Львівщині поки що жодних демонтажів до наступних вказівок.

Нагадуємо! Користуємося і поширюємо інформацію лише з офіційних джерел.

Слава Україні! Слава ЗСУ!