ДСНС інформує: за минулу добу в області вогонь знищив понад 1 га сухої трави

За минулу добу через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях було зафіксовано 5 пожеж сухої трави. Вогонь знищив понад 1 га. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Зокрема, вогнеборці боролись із пожежами сухої трави та чагарнику у таких районах: Дрогобицькому, Золочівському, Львівському та Червоноградському.

До ліквідації займань сухостою було залучено 5 одиниць спецтехніки та 20 осіб особового складу.

Головне управління ДСНС України у Львівській області вкотре закликає громадян припинити випалювати сухостій.

«Шановні громадяни! Не спалюйте суху траву та сміття, не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані навколишнім! Окрім того, відповідно до законодавства України, за такі дії передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна»,-  наголошують рятувальники.