В області провели командно-штабне тренування з питань цивільного захисту

На виконання рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 14 травня, сьогодні, у Львівській ОДА відбулось командно-штабне тренування з органами управління та керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту.

Під час тренування відпрацювали питання реагування на можливі надзвичайні ситуації, зокрема під час ускладнення воєнно-політичної ситуації в країні.

Також – питання оповіщення і збору керівного складу області та членів обласної комісії з питань ТЕБ і НС та переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у вищі ступені готовності.

В межах командно-штабного тренування уточнили плани реагування та плани евакуації населення у випадку надзвичайних ситуацій та прийому евакуйованого населення і розміщення його у безпечних районах.