Кілька днів тому виповнилось 165 років від дня народження видатного українця Івана Франка. Аби гідно вшанувати його творчу спадщину та популяризувати перекладацьку діяльність нашого земляка, департамент освіти та науки ініціює проведення конкурсу на краще знання мов.

До участі у конкурсі можуть зголошуватись школярі 8 – 11 класів, а сам конкурс пройде у три етапи.

«Відомо, що талант Івана Франка не обмежувався поезією та прозою. Він мав дивовижний хист до мов, загалом знав їх більше десяти. З-поміж усіх тих мов, якими володів Іван Франко, ми обрали п’ять, тож спільно із Львівською обласною Малою академією наук проведемо конкурс на знання англійської, німецької, французької, іспанської та польської мови», – розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.

Перший етап запланували у формі есе іноземною мовою на одну із запропонованих тем: «Іван Франко та німецька література», «Іван Франко та англійське літературознавство»; «Іван Франко та іспанське літературознавство»; «Іван Франко та французьке літературознавство»; «Іван Франко та польське літературознавство».

Другий етап міститиме виконання тестових завдань та творчого перекладу (дистанційно). В межах третього етапу переможці попереднього етапу  декламуватимуть вірші Франка мовою перекладу.

Конкурс триватиме до 25 вересня, а фінальний етап проведуть у «Нагуєвицькій спеціальній школа І-ІІ ступенів». Зареєструватись на конкурс можна тут.