Львівщина – сьома серед областей України за динамікою надходжень до місцевого бюджету

_1633703601_514x270_3_0_nw

Поступово підвищуються показники Львівщини за динамікою надходжень до місцевого бюджету. На 1 серпня область була на десятому місці серед областей України за цими показниками, на 1 вересня – восьма, а станом на 1 жовтня – сьома. Третій місяць поспіль позитивна динаміка (+ 21 %) випереджає середню по державі (+ 20,1 %). Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«На дві позиції покращився за місяць наш рейтинг стосовно динаміки надходжень податку на доходи фізичних осіб і на чотири позиції – стосовно податку на нерухоме майно.

Як і раніше, у розрізі видів надходжень– за динамікою надходжень єдиного податку (його сплачує малий та середній бізнес) – Львівщина на другому місці. Поступлення цього податку зросли на 27,8 %, загалом по державі – на 21,1 %», – розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

На честь створення військової частини «3002» військовослужбовців відзначили подяками від Львівської ...
Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за серпень
Актуальні новини Львівщини: перелік офіційних вебсторінок у соціальних мережах
Велике Будівництво: у Яворові триває реконструкція міського стадіону