В області запрацював Центр координації збору допомоги для ЗСУ

Департамент економічної політики Львівської ОДА спільно з Львівським Регуляторним хабом створили Центр координації збору допомоги та коштів для ЗСУ, територіальної оборони, силових структур та тимчасово переміщених осіб.

Центр буде працювати за трьома напрямками:

– централізований збір та опрацювання запитів на потреби (від війська, державних структур)

– централізований збір та опрацювання пропозицій донорських організацій щодо забезпечення грошової та гуманітарної допомоги

– збір коштів та гуманітарної допомоги від діаспори у всьому світі.

Як зазначають організатори такий центр дозволить об’єднати усі запити на допомогу, а також пропозиції в одному місці.

Відтак,

– якщо у Вас є сформована потреба гуманітарної допомоги;
– якщо разом з діаспорою, громадою, бізнес-спільнотою ви організували централізований збір та закупи гуманітарної допомоги і вам потрібні актуальні потреби армії, допомога в логістиці чи перетині кордону;
– якщо ви бажаєте стати донорською організацією і готові надавати кошти для закупки гуманітарної допомоги пишіть на скриньку: coordinationcenter.lrh@gmail.com або телефонуйте: в межах Львівської області за коротким номером 112, якщо на території інших областей чи з-за кордону – 032 259 60 31.

Уся основна інформація щодо транспортування гуманітарної допомоги, перетину державного кордону з гуманітарним вантажем, доставки на проміжні склади у Республіці Польща та Львівській області, переказу коштів на рахунки координаційного штабу, допомоги у логістиці та координації допомоги від міжнародних донорських організацій за посиланням.

Також, відкриті рахунки у різних валютах через які можна швидко та безпечно перечислити допомогу безпосередньо на закупівлю необхідних ресурсів для нашої армії.

«За допомогою організованого опрацювання запитів та донорських коштів від благодійників та організацій ми зможемо комплексно опрацювати гуманітарну допомогу та швидко і якісно розподілити її на потреби України в боротьбі з окупантом»,- зазначають організатори.

INTERMEDIARY BANK: COMMERZBANK AG

(БАНК-ПОСЕРЕДНИК) FRANKFURT AM MAIN, GERMANY

SWIFT: COBADEFF

BENEFICIARY BANK: KREDOBANK

(БАНК ОТРИМУВАЧА) LVIV, UKRAINE

ACC. 400888100500

SWIFT: WUCB UA 2X

BENEFICIARY: JSC ‘IDEA BANK’

(ОТРИМУВАЧ) LVIV, UKRAINE

IBAN. UA923253650000000000016004002

SWIFT: IDBA UA UK

PAYMENT DETAILS: FOR NGO “Analytical and advocacy center

(ДЕТАЛІ ПЛАТЕЖУ) “Lviv Regulatory Hub”

IBAN: UA603363102600300200100722620

ACC CONTR N __ DD ______

Hryvnia account:

ГО «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб»

79014, Львівська обл., м. Львів, вул. Козланюка 11а

ЄДРПОУ 41127790

IBAN UA 983363100000026005002722620

в АТ «ІДЕЯ БАНК»,

Призначення платежу: благодійні внески.