В Оброшино привітали медиків з професійним святом

18 червня у Народному домі села Оброшине відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров’я України за участі Олександра Клименка, першого заступника голови Львівської РДА, Івана Мудрого, радника голови Львівської районної ради, Івана Галича, голови Оброшинської громади, Антона Кустика, першого заступника голови та медичних працівників НКП “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Оброшинської сільської ради.

«Бути медиком – це покликання. Ви з трепетом відноситесь до кожного пацієнта, хвилюється за його здоров’я і намагається допомогти за будь-яких умов. Бажаю не лише дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій справі й гарного настрою!», – сказав у своєму вітальному слові Олександр Клименко.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у сферу охорони здоров’я громади присутніх на святі медиків відзначили почесними грамотами та подяками.
Музичне вітання та святковий настрій присутнім на святі подарували Оброшинська дитяча мистецька школа та Народний театр «Оборіг».