Привітали медиків з професійним святом

Щорічно у третю неділю травня в Україні відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. 🚑Це свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

«Щиро дякую вам, наші медичні працівники, за самовіддану працю, самопожертву, мужність, стійкість та терпіння! За те, що ви готові за першим покликом прийти на допомогу вдень і вночі, в негоду чи лихо, поспішаєте, адже іноді важлива кожна хвилина, щоб врятувати життя. Ви відчуваєте чужий біль, співчуваєте, вселяєте впевненість та переживаєте горе разом з хворими. Кожен з Вас віддає пацієнтам частинку себе. Бажаю Вам міцного здоров’я, бо Ви як ніхто інший знаєте йому ціну. Нехай довге життя обдарує щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій нелегкій справі! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!», – з вітальним словом звернулась до медиків КНП «Кам’янка-Бузький ЦРЛ» голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у сферу охорони здоров’я присутніх медиків відзначили почесними грамотами та подяками.