В селі Оброшине освятили пам’ятні стели трьом захисникам громади, які віддали свої життя за свободу і незалежність України:

Мар’ян Глуховський. Воїн був гранатометником 2-го десантного штурмового відділення 2-го штурмового взводу 6-ї штурмової роти Десантно-штурмового батальйону військової частини А0284. Загинув при виконанні бойових задач 11 листопада 2023 року біля села Кліщіївка Донецької області (Бахмутський напрямок).

Сергій Яріш. Воїн був мобілізований з перших днів повномасштабної війни. Проходив службу у 118-й окремій бригаді територіальної оборони. Був сапером. Брав участь в бойових діях на Запорізькому напрямку.

Владислав Цимбал. Воїн служив у ЗСУ з 1996 року, був діючим військовим зі званням майор. В останні роки проходив службу у військовій частині Управління військових сполучень Львівської залізниці. Нагороджений численними нагородами, зокрема, за безперервну службу від Головнокомандувача ЗСУ. Загинув 10 листопада 2023 року.

Пам’ятаємо подвиг кожного! Вічна пам’ять Героям!