В Українському ветеранському фонді, який діє при Мінветеранів, до 5 жовтня триває конкурс фінансової підтримки ветеранського бізнесу

Управління соціального захисту населення Львівської РВА інформує, що для забезпечення підтримки ветеранів та членів їхніх сімей ветеранів, подальшої реадаптації та реінтеграції військових до мирного життя через відповідні проєкти, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ‟Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України утворили бюджетну установу “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).

Відтак, нагадуємо: в Українському ветеранському фонді, який діє при Мінветеранів, до 5 жовтня триває конкурс фінансової підтримки ветеранського бізнесу.

Ветерани, члени їхніх сімей і родини загиблих захисників та захисниць можуть отримати від 500 тисяч до 1 мільйона гривень на власну справу.

Старт прийому заявок – 5 вересня.

Останній день прийому заявок – 5 жовтня (до 18:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів: сінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000 грн.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

● ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані, відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

● юридичні особи, зареєстровані не пізніше, ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Для того, щоб отримати фінансування, ветеранам чи членам їхніх родин необхідно:

бути засновниками бізнесу (мати ФОП чи ТОВ) підготувати всі документи: кошторис проєкту, резюме членів команди, терміни реалізації тощо.

Перелік документів та умови: https://veteranfund.com.ua/contests/varto/

Заповнити заявку за посиланням: https://uvfproject.com.ua/