k2FtbBdWr1

В Україні стартує Місяць цифрової грамотності

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на вивчення цифрових навичок.

Ініціатива реалізується у межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65-ма безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Для того, щоб долучитися до ініціативи, перейдіть за посиланням в «Дія. Цифрова освіта» та оберіть цікавий для Вас напрям навчання.

«Однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. Приємно, що Львівщина займає друге місце в Україні по проходженню Цифрограмів (перший національний тест на цифрову грамотність) з результатом 18844 пройдених Цифрограмів (без врахування Цифрограм 1.0)», – зазначив заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін.

Щодня впродовж місяця планується:

▪️розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей
▪️складати національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL
▪️проводити в соцмережах конкурси на тему цифрової грамотності з подарунками
▪️організовувати освітні онлайн-події
▪️презентувати покрокові інструкції щодо використання онлайн-сервісів

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.