Розпочався Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки. У зв’язку з цим фахівці Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру нагадують, що Центр продовжує щорічну вакцинацію дівчаток проти вірусу папіломи людини, яка є однією з основних причиною розвитку раку шийки матки.
Найефективніша така вакцинація у підлітковому віці – до 15 років. Щоб пройти вакцинацію необхідно зареєструватись до лікаря педіатра чи лікаря-імунолога ЗУСДМЦ у реєстратурі за тел. +38-032-270-22-07, +38-097-150-70-53, +38-063-189-70-50.
Для дітей Львівської області вакцинацію проводять безкоштовно, адже вакцину закупили у межах затвердженої комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025 роки. Дана програма передбачає безкоштовну вакцинації дівчаток з 2017 року.
Ще більше новин:
«Вбиті і поранені діти – це вирок цьому вторгненню», - Президент про обстріли окупантом дитячих садк...
«Вікі любить пам’ятки»: запрошуємо жителів Львівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії
Розпочався додатковий відбір проєктів зі створення центрів креативної економіки
27 травня - Міжнародний день розсіяного склерозу
У 2022 рік ми ввійшли в найвищому стані готовності до хвилі COVID-19 – Віктор Ляшко
Держприкордонслужба: змінено вимоги щодо перетинання кордону під час карантину