k2FtbBdWr1

«Вакцинуватися в аеропорту зможуть не лише пасажири», – Тетяна Романовська

З 6 серпня у Львівському аеропорту працює центр вакцинації. Тут щеплюють вакцинами «Pfizer» та «CoronaVac».

«Зараз невелика кількість вакцинованих – 10-15 за добу. Центр облаштований для вакцинації пасажирів, які мають бажання отримати щеплення. Інших осіб приймають у невеликій кількості в час відльотів і прильотів – по списку за попередньою реєстрацією. Наразі узгоджуємо найкращий час для вакцинації усіх охочих», – розповіла Тетяна Романовська, директорка Львівського державного аеропорту «Львів».

«Щодо проведення швидких тестів на ковід безпосередньо в аеропорту, то пункт тестування розміщений в зоні прильоту, до проходження паспортного контролю. Пункти працюють цілодобово. Тестування проходять лише пасажири, які прилітають регулярними рейсами (Стамбул, Варшава, Лондон та ін.),» – зазначила Тетяна Романовська.

Наталія Іванченко, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики, в.о. генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, також розповіла, який порядок дій в разі виявлення у пасажирів позитивного тесту на ковід.

«Людей з позитивним тестом поміщають в ізолятор в аеропорту. Прикордонники приймають рішення, чи може така людина перетнути кордон, потім викликається бригада Львівського центру медицини катастроф, яка супроводжує особу до місця обсервації. Після огляду лікаря вирішується питання, чи людина буде госпіталізована чи може залишитися на ізоляції», – додала епідеміологиня.

Spread the love