В межах Програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з реконструкції спортивних майданчиків у Львівському національному університеті ім.Івана Франка по вул. Черемшини 29 (31). Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

«Відкриті спортивні майданчики – складова спорткомплексу університету, на якому студенти можуть підтримувати свою фізичну форму, не тільки відвідуючи заняття, але й на дозвіллі. Окрім того, при університеті функціонують 19 спортивних секцій під керівництвом професійних тренерів-викладачів», – зазначили у департаменті.

Проект передбачає влаштування полів для баскетболу та волейболу, футбольного міні-поля/гандболу, двох полів для тенісу, двох майданчиків для тренажерів з відповідним обладнанням, облаштування благоустрою навколо них.

Загальна кошторисна вартість робіт становить 9,5 млн грн. Роботи передбачено завершити у поточному році на що з державного фонду регіонального розвитку скерують 8,1 млн грн та 1,4 млн грн – з бюджету розвитку обласного бюджету.

Станом на сьогодні на облаштування спортивних майданчиків вже спрямували 7,3 млн грн (з них 5,9 млн. грн – кошти  державного фонду регіонального розвитку), за які підрядна організація завершила облаштування футбольного поля,  підготувала основи під баскетбольний майданчик та тенісні корти, влаштувала дренажні системи, змонтувала освітлення, кріплення для огорожі майданчиків, облаштувала благоустрій території.

Реалізація цього проекту дасть можливість повноцінно займатись спортом для понад 3000 студентів.