Велике транзитне кільце навколо Львова: тривають ремонтні роботи на автошляху Жовква – Кам’янка-Бузька

На Львівщині в рамках реалізації президентської програми Велике будівництво активно тривають роботи над створенням Великого транзитного кільця. Зокрема, триває реконструкція ділянки автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька.
Зараз спецтехніка активно відновлює ділянку між містами Жовква і Кам’янка-Бузька. Подекуди це фактично нове будівництво, оскільки на окремих відтинках відсутнє будь-яке дорожнє покриття. Підрядник залучив кілька бригад, які працюють цілодобово.

Що зроблено?
▪ влаштовано нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи загальною довжиною понад 14 км;
▪ укладено верхній шар асфальтобетону на ділянці понад 6 км;
▪ облаштовано узбіччя на ділянці близько 5 км;
▪ у нижньому шарі заасфальтовано мостовий перехід через річку Желдець.
Що виконується зараз?
▪ продовжують влаштовувати дорожній одяг, укладають основу із щебенево-піщаної суміші в межах села Зіболки;
▪ завершують роботи з будівництва підпірної стінки у с. Зіболки;
▪ влаштовують дощову каналізацію в межах населеного пункту Батятичі;
▪ проводять земляні роботи для планування узбіч та укосів;
▪ влаштовують водоскиди;
▪ розпочато влаштування тротуарів на заїзних кишенях;
▪ цілодобово проводять роботи із корчування пнів та зрізування чагарнику в межах лісового масиву.
Реконструкцію 25-кілометрової ділянки Жовква – Кам’янка-Бузька розпочали наприкінці 2020 року.
Підрядна організація: ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
Окрім ремонту цієї ділянки завершуються роботи ще на кількох: Дроговиж – Велика Горожанка, Комарно – Крижова, Крижова – Городок, Городок – Повітно та нещодавно розпочато поточний середній ремонт Куровичі – Підгородище.
Загалом ремонтом охоплено понад 72 км автомобільної дороги Т-14-25.

Джерело:https://cutt.ly/Rnl4cJg