Відбулась зустріч з представниками ОТГ

Для добробуту мешканців Львівського району особливої ваги набирає тісна конструктивна співпраця між Львівською райдержадміністрацією та об’єднаними територіальними громадами Львівського району. Сьогодні, 4 червня, за ініціативи Львівської райдержадміністрації, на базі Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, відбулась інтеграційна зустріч з представниками ОТГ району. Під час цікавої та змістовної екскурсії представники громад ознайомились з фондом книгозбірні, що містить книги, періодичні та серіальні видання, карти, ноти, естампи, репродукції та інші види образотворчого мистецтва, рукописи, інкунабули, стародруки, документи на нетрадиційних носіях інформації.

Також оглянуто виставку архівних матеріалів щодо життя і творчості видатного письменника, громадського діяча і Патрона бібліотеки — Василя Стефаника, 150-річний ювілей якого недавно було відзначено.

Під час спілкування з представниками ОТГ, заступники голови Львівської райдержадміністрації О. Клименко та А. Ковальський висловили сподівання щодо активної та конструктивної співпраці між органами державної влади та місцевого самоврядування.