k2FtbBdWr1

Вертеп і щедрівки: працівників Львівської ОДА привітали із зимовими святами

_1642156323_613x321_3_0

Гучні колядки, щедрівки та вертеп презентували сьогодні у Львівській ОДА студенти Української академії лідерства та фольклорний ансамбль “Древо” Золочівського центру позашкільної освіти. 

Студенти Української академії лідерства привітали працівників із зимовими святами та відтворили вертеп, сценарій якого самі створили.

“Багато студентів  родом з південних та східних областей України, де традиції святкування Різдва Христового із колядами та щедрівками не такі поширені. Перед тим, як створити вертеп, ми розповідали молоді про святкування Різдва, значення певних символів і самостійно писали з ними сценарій. Студентам дуже подобається, вони із захватом вивчали віншування і сьогодні виступають”, – зазначила заступник менеджера з інформаційної програми Української академії лідерства Оксана Ажнюк.

У свою чергу фольклорний ансамбль “Древо” виконав різдвяні пісні “Святий вечір, добрий вечір”, “Пане господарю” та інші.

“Ці коляди – це великий подарунок для нас усіх. Мені дуже приємно, що на Львівщині виховується така талановита та розумна молодь. Ви несете радість і виконуєте важливу місію, прославляючи народження Ісуса. Дякую вам, нехай у ваших домівках завжди панує добро і щоб усі свої таланти ви примножували”, – побажав молоді голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Довідково:

Українська академія лідерства — це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.

Ансамбль “Древо” виступає вже понад двадцять років. Основу його репертуару складають зібрані вихованцями фольклорні пісні та обрядові дійства.

Ще більше новин:

Глава держави дав старт проекту «Зелена країна», спрямованому на захист природи та довкілля в Україн...
Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини напередодні професійного свята
"Усі об'єкти «Великого будівництва» у 2021 році будуть завершені вчасно", - Кирило Тимошен...
Безпечна Львівщина: кожну громаду планують забезпечити автоматизованою системою централізованого опо...
Business Expo: в межах Міжнародного економічного форуму працюватиме виставка товарів та послуг украї...
«Ситуація з ковідом залишається напруженою», - Орест Чемерис