У Сполучених Штатах Америки відбудуться Warriors Games – Ігри Воїнів. У цих престижних змаганнях українська команда військовослужбовців представлятиме нашу країну вперше.

Напередодні усі охочі потрапити до збірної проходили національний відбір. До складу збірної увійшли 5 ветеранів АТО/ООС з Львівщини.

Учасниками команди стали ветерани Національної гвардії України. Відтак, Дмитро Афанасьєв змагатиметься за медалі у стрільбі з лука та волейболі сидячи. Ігор Галушка побореться за перемогу у веслуванні.

Також у змаганнях візьмуть участь ветерани Збройних Сил України Олександр Заставський, який представлятиме Україну одразу у 4 дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи. А також Сергій Калитюк, який у складі нашої збірної боротиметься за медалі з велоспорту, стрільби з лука, кульової стрільби та баскетболу на візках.

Військовослужбовець Збройних Сил України Віктор Легкодух на змаганнях у США виступить у 5 дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба.

Нагадаємо, Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цьогоріч він проходитиме з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида, США.