1 червня, у Міжнародний День захисту дітей,  ГУ НП у Львівській області у партнерстві з департаментом соціального захисту населення організували святковий захід.

На майданчику перед Львівським національним університетом ім. І. Франка розгорнули 11 «зон активності». Кожна зона – тематична: виставка службового автотранспорту, презентація спецтехніки, екіпірування, цікаві майстер-класи.

Діти поспілкувались із поліцейськими із ТАКТІМ, роти ТОР, велопатрульними та мотопатрульними, познайомились із службовими собаками, навчилися прийомам рукопашного бою, побачили, як спеціалісти-вибухотехніки знешкоджують вибухівку. Окрім того, діткам дозволили розмалювати службовий автомобіль патрульних поліцейських.

«Я щасливий бачити стільки щирих дитячих усмішок. Ви вчите нас, дорослих, радіти простим речам, цінувати час і знаходити  прості відповіді на складні запитання. Дуже хочу, аби кожна дитина відчувала турботу та любов, мала міцну сім’ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Переконаний, що опіка над дітьми, їхнє майбутнє – це відповідальність не тільки батьків, а й всього суспільства та держави.

Дякую ГУ Нацполіції області, Службі у справах дітей та департаменту соціального захисту населення за організацію сьогоднішнього інтерактивного дозвілля та підтримку таких ініціатив задля наших дітей», – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також для гостей свята облаштували фотозони, зони для малювання. Діти брали участь у вікторинах, конкурсах та отримали сувеніри і солодкі подарунки.