k2FtbBdWr1

Від 24 лютого понад 380 тисяч українців отримали дозвіл на проживання у Чехії

Найближчим часом Львівщина отримає від чеських партнерів допомогу у вигляді авто, а також медикаменти та медичне устаткування, продукти харчування й інший важливий гуманітарний вантаж, який зібрали жителі Південно-Моравського краю. Про це під час нашої зустрічі повідомив Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови.

Спілкувалися і про посилення співпраці між бізнес-спільнотами України та Чехії. Так, наприкінці вересня на Львівщині відбудеться українсько-чеський бізнес-форум. Обговоримо можливу взаємодію українського та чеського бізнесу у галузях охорони здоров’я, інфраструктури, машинобудування та енергетики.

Крім того, Львівська ОВА планує організувати торговельну місію до Чеської Республіки. До участі у ній залучимо підприємців машинобудівної та металообробної галузей.

Під час зустрічі обговорили також можливість отримання допомоги від Чеського уряду у вигляді медичного обладнання для лікарень Львівщини. Більше інформації згодом.

Гуманітарна допомога, прихисток українців та військова підтримка – Чехія була однією з перших країн, які стали на бік України, коли напала росія. Чехія залишається нашим надійним союзником.

Від 24 лютого понад 380 тисяч українців отримали дозвіл на проживання у Чехії. Українці, які вимушено покинули свої домівки, можуть отримати у цій країні матеріальну, а також безкоштовну медичну, психологічну і юридичну допомогу.

Дякуємо за все! Переможемо!