k2FtbBdWr1

Для учнів Львівщини закуплять «Школярики» замість тих, які вилучили на потреби війська

Закупити шкільні автобуси вдасться завдяки тому, що Кабінет Міністрів України розглянув пропозицію Львівська обласна державна адміністрація і вніс зміни до постанови №590. До слова, Львівська область наразі єдина в Україні планує централізовано закупити шкільні автобуси за власні кошти.

З обласного бюджету на це уже виділили 55,7 мільйонів гривень. Це перший транш.

До 24 лютого шкільний автопарк нашої області налічував 410 автобусів. Близько ста «Школяриків» вилучили на потреби військових, ще майже у сотні завершується термін експлуатації. Станом на сьогодні на Львівщині є потреба у закупівлі 174 шкільних автобусів, зокрема 11 спеціалізованих – для дітей з особливими освітніми потребами.

Важливо, що обласна адміністрація готова профінансувати до 50% від загальної вартості автобусів. Наразі понад 60 територіальних громад Львівщини, які готові надати співфінансування, звернулись у Львівську ОВА щодо потреби у шкільних автобусах.

До кінця тижня Львівська ОВА очікує на інформацію від громад про кількість «Школяриків» та їхні потреби у співфінансуванні. Від цього буде залежати сума наступного траншу з обласного бюджету.