Громадська організація «Територія вільних людей» спільно із закладами освіти Сокальської, Пустомитівської, Жовківської, Давидівської та Стрийської територіальних громад розпочала реалізацію проєкту «Від мрії до дії: п’ять масштабних кроків».

В межах проєкту відбуватиметься навчання з ЗD моделювання/керування дроном, інформаційних технологій, біотехнологій та іншого для учнів старших класів.

«Кожна територія представила свою ідею, яку, на їх думку, можна буде перетворити у проєкт та надалі реалізувати у закладах освіти територіальної громади. Відтак, кожна громада обрала групу дітей з учнів 7-9 класів закладів освіти», – розповіли організатори.

Ці діти і навчатимуться сучасних технологій та в процесі реалізовуватимуть корисний проєкт для своєї громади.

Зокрема, сьогодні 27 вересня, учні Сокальської громади вже розпочали навчання у Tech StartUp School.

«Нам важливо реалізовувати проєкти, які сприяють розвитку творчого та критичного мислення учнів, формування навичок винахідницької діяльності, створення потужної спільноти творчих винахідників, які вже з підліткового віку працюватимуть над власними ідеями та інноваційними розробками» – розповіла співорганізаторка проєкту, начальниця відділу освіти, молоді і спорту Сокальської міської ради Леся Ковалишин.

Серед ідей, які громади планують реалізувати: створення простору для навчання, творчості та відпочинку на відкритому повітрі, шкільної фотостудії тощо.

Фінальним етапом проєкту стане презентаційна зустріч «Форум ідей» та відео-ролик.

Зазначимо, що проєкт «Від мрії до дії: п’ять масштабних кроків» став одним із переможців конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році.