Від початку війни сили ППО збили над областю понад два десятки ракет: мешканцям нагадують про чат-бот «ШОСЬ ЛЕТИТЬ»

Від 24 лютого сили протиповітряної оборони збили над Львівщиною понад 20 крилатих ракет окупантів та близько 10 БПЛА ворога. Про це під час брифінгу розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Ми також доробили систему оповіщення, щоб у всіх громадах вона працювала належним чином», – додав Максим Козицький.

Також, для допомоги військовим створили чат-бот «Шось летить». Він дає бот можливість громадянам повідомляти про загрозу в небі (ракету, безпілотник чи літак).

Тепер завдяки співпраці з Мінцифри можна авторизуватися у чат-боті через Дію.

«Це додаткове джерело інформації для ППО, вони ним активно користуються. Ми вже маємо перші позитивні результати користування.  Зараз працюємо над покращенням функціоналу. Просимо всіх реєструватись»,-  наголосив начальник Львівської ОВА.