Питання стану готовності об’єктів соціальної інфраструктури області, які реалізовуються у поточному році в межах програми Президента України Велике будівництво та за кошти державного фонду регіонального розвитку, обговорювали сьогодні на нараді під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика з головами РДА, територіальних громад, замовниками будівництва та керівниками підрядних організацій об’єктів.
За підсумками наради вирішено посилити контроль за реалізацією об’єктів шляхом щоденних виїздів моніторингової групи на місця, фіксації кількості працівників підрядної організації на об’єкті та звітування про обсяг виконаних робіт. Наголошено на якісному та своєчасному завершенні реалізації вказаних об’єктів.
Ще більше новин:
Відбулася онлайн нарада щодо готовності систем оповіщення і зв’язку цивільного захисту населення
Оновлено послугу для ВПО в Дії
Кампанія одноразового добровільного декларування: перевірка джерел отримання декларантом доходів под...
Особливості першого подання Звіту про контрольовані іноземні компанії
Хто має право на безоплатне протезування
Державна архівна служба України запропонувала оптимізацію центральних держархівів України в націон...