Відбулась онлайн-зустріч з питань протидії домашньому насильству

22 липня, в рамках проекту «365 днів проти гендернозумовленого насильства», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, представника Центру «Жіночі перспективи» спільно з департаментом соціального захисту Львівської облдержадміністрації та Головним Управлінням Національної поліції у Львівській області, проведено онлайн-зустріч для новоствореного Львівського району.

У нараді взяли участь представники служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації та Кам’янка-Бузького відділу служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації, управління соціального захисту населення Львівської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, поліції.

Обговорено питання налагодження комунікації в районі між всіма дотичними службами до боротьби з домашнім насильством та системи протидії домашньому насильству.