Відбулась зустріч із керівництвом компанії «Контінентал» і кластера «Кам’янка-Бузька» та представниками громад

22 липня голова Львівської райдержадміністрацї Христина Замула зустрілась із керівництвом компанії «Контінентал» і кластера «Кам’янка-Бузька» та представниками громад.

«Контінентал Фармерз Груп» – це об’єднаний агрохолдинг, який із 2019 року працює як єдиний бізнес, утворений в результаті злиття двох потужних агрокомпаній – «МРІЯ Агрохолдинг» та CFG (Continental Farmers Group). Окрім сплати податків, що надходять зараз в бюджети громад, компанія інвестує в соціальні проекти, для прикладу в минулому році це приблизно 30 млн грн. Найбільшу увагу «Контінентал Фармерз Груп» приділяє соціальним інвестиціям у інфраструктуру, медицину, благоустрій, освіту та культуру.

Спільно з громадами обговорили результати та подальші перспективи співпраці «Контінентал».