На Львівщині відбудеться ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Через воєнний стан ІІ (районний) етап конкурсу відбуватиметься на базі територіальних громад. Теми творчих завдань надішлють на електронні адреси відділів освіти районів та територіальних громад 5 листопада 2022 року о 9.00 год.

Журі конкурсу, яке сформують у кожній територіальній громаді, після перевірки конкурсних робіт надсилатиме списки своїх переможців у районний відділ освіти.

Тоді там сформують із переможців команду і надішлють заявку на участь в обласному етапі конкурсу.

Щорічний конкурс відбувається на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

Згідно із Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, конкурс організовують для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, зокрема, ліцеїстів військових ліцеїв, у чотири етапи (з жовтня по березень), для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти усіх форм власності – у три етапи (з листопада по березень).