Сьогодні, 11 червня, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Олександра Клименка, Щирецького селищного голови Олега Василишина, відбулась виїзна робоча нарада щодо ліквідації карстового провалля в селі Піски Щирецької територіальної громади Львівського району. Першочергово оглянуто стан резервної дороги, що з’єднує с. Піски та с. Семенівка Щирецької територіальної громади (об’їзд провалля), ремонтні роботи на якій завершаться наступного тижня.
Станом на сьогодні завершено експертний звіт: «Оцінка карстологічної ситуації в зоні впливу провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької територіальної громади, та видача вихідних даних для розробки проєкту ліквідації».
Також здійснюється розробка проєктно-кошторисної документації «Ліквідація (засипка) карстового провалу, який утворився 20.04.2021 року в с. Піски Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області».
Ще більше новин:
Набув чинності Закон про внесення змін щодо примусового виконання судових рішень в умовах воєнного с...
Користувачам ПРРО бажаючим переглянути Z-звіти
«Писанки відродження» помандрували у Новояворівськ
У селі Підгайчики відкрили оновлений музейно-культурний центр "На Унтервалю"
Про проведення «круглого столу»
До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!