Задля налагодження тісної співпраці з громадськими організаціями Львівського району, які представляють інтереси учасників АТО/ООС, сьогодні провели круглий стіл.
Під час заходу представлено державні та обласні програми захисту учасників АТО/ООС, обговорено низку важливих питань щодо організації та забезпечення санаторно-курортного лікування, медичного забезпечення, забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей, компенсацій та пільг, якими вони мають право користуватись.
Сьогоднішня зустріч пройшла у форматі жвавого обговорення. Налагоджено конструктивну співпрацю, адже спільно можна отримати позитивні результати у вирішенні проблем та належній допомозі учасникам АТО/ООС та членам їх родин.
Ще більше новин:
Зі святом Святої Трійці!
Шевченківський гай: відреставровано бойківську споруду XIX ст.
На Львівщині створили міжвідомчу робочу групу, яка шукає майно громадян росії та її резидентів
Учасники бойових дій та члени їхніх сімей, які є внутрішньо переміщеними особами, зможуть отримати г...
На Жовківщині реставрують церкву-пам’ятку ЮНЕСКО
Ще один об’єкт Великого будівництва на Львівщині