Відбулась зустріч з представниками громадських організацій учасників АТО/ООС

Задля налагодження тісної співпраці з громадськими організаціями Львівського району, які представляють інтереси учасників АТО/ООС, сьогодні провели круглий стіл.

Під час заходу представлено державні та обласні програми захисту учасників АТО/ООС, обговорено низку важливих питань щодо організації та забезпечення санаторно-курортного лікування, медичного забезпечення, забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей, компенсацій та пільг, якими вони мають право користуватись.

Сьогоднішня зустріч пройшла у форматі жвавого обговорення. Налагоджено конструктивну співпрацю, адже спільно можна отримати позитивні результати у вирішенні проблем та належній допомозі учасникам АТО/ООС та членам їх родин.