Відбулася зустріч із аграріями та представниками територіальних громад на тему: «Де взяти гроші мікро- та малому агровиробнику у військовий час?»

В умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну аграрне виробництво особливо стало однією з найбільш важливих для економіки країни галузей.

Відтак представники фермерського бізнесу потребують постійної підтримки та мотивації працювати й наповнювати державний бюджет.

Сьогодні у Львівській РВА Львівська районна державна адміністрація відбулася зустріч із аграріями та представниками територіальних громад на тему: «Де взяти гроші мікро- та малому агровиробнику у військовий час?».

Зокрема, йшлося про додатковий фінансовий ресурс у межах програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників із бюджетів всіх рівнів та проектів міжнародної технічної допомоги, а також:

✅Ресурси для аграріїв, та як їх залучити? Програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників;

✅Служба зайнятості – роботодавцям! Фінансова підтримка у вигляді активних програм зайнятості;

✅Грантова підтримка для мікро- та малих виробників аграрної продукції у Львівській області;

✅Земельні відносини в аграрному секторі та впровадження Державного аграрного реєстру;

✅Новація в оподаткуванні сільськогосподарських товаровиробників;

✅Бронювання військовозобов’язаних працівників агропромислового сектору;

✅Програми кредитування аграріїв.

Закликаємо представників сільськогосподарських галузей користуватися пропозиціями фінансування задля розвитку, збільшення виробничих потужностей і посилення позицій українського аграрного виробництва.