Відбулася робоча зустріч щодо питання захисту дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах

З метою захисту дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах від різних видів насилля, сьогодні, 18 червня, у Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Кам’янка-Бузької міської ради» відбулася робоча зустріч.

У заході взяли участь: директор КЗ «ЦНСП Кам’янка – Бузької міської ради» Любов Філімонова , фахівці із соціальної роботи Центру Галина Паньонтко та Вероніка Койда, інспектор ювенальної превенції відділення поліції №1 ЛРУП ГУНП у Львівській області Тетяна Різник, заступник начальника Кам’янка-Бузького бюро безоплатної правової допомоги Володимир Назаркевич, провідний спеціаліст відділу ОКТМС Кам’янка-Бузької міської ради Уляна Мазурок, провідний спеціаліст ССД Кам’янка-Бузького відділу Львівської РДА Галина Берданова.

Тема насильства в сім’ях торкнулася і жінок, які потерпають від фізичного, психологічного, сексуального насильства, адже від психологічного стану матері залежить і психічний та фізичний стан дитини.

Під час круглого столу фахівці домовилися про співпрацю між суб’єктами соціальної роботи, інформування про випадки насилля в сім’ях, проведення інформаційної кампанії в закладах освіти.