Завершився перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець(чиня) CivicLab»

18 червня завершився перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець(чиня) CivicLab». Захід організувала Львівська облдержадміністрація спільно з Офісом Ради Європи у рамках проєкту «Зміцнення громадської думки у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Під час кількох сесій інтерактивного навчання опанували знання щодо стандартів громадської участі та практичного використання цифрової методики CivicLab для напрацювання ефективних публічних управлінських рішень, що враховують пропозиції зацікавлених сторін.
Участь громадян у процесах прийняття рішень є основою функціонування та розвитку справжнього демократичного суспільства, адже завдяки їй відбувається соціальний діалог із найважливіших питань. Саме тому є необхідним використання цифрової методики CivicLab як одну з форм проведення консультацій з громадськістю і забезпечення її участі у прийнятті управлінських рішень.