З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Низку важливих питань розглянуто сьогодні, під час чергового засідання, зокрема: щодо надання дозволу на вчинення правочину, підтвердження місця проживання дітей, висновку про можливість проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про призначення опікуном, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав. Загалом розглянуто 14 питань порядку денного. Засідання провела керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
28 червня - День Конституції України!
Меланома: чому важливо бути уважними до родимок?
Подбайте про детектор чадного газу в оселі
Сьогодні у Львівській РВА відбулося засідання експертної комісії архівного управління
10 березня - День Державного Гімну України!
російські війська у війні проти України використовують все озброєння, яке тільки мають