Про стан інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад району, обговорили сьогодні під час засідання відповідної районної комісії. Під час засідання повідомлено про завершення інвентаризації водних об’єктів.
Також заслухано інформацію стосовно стану виконання завдань з інвентаризації лісових ресурсів та об’єктів державної та комунальної власності. Надано рекомендації щодо пришвидшення вказаного процесу.
Ще більше новин:
Як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану
За 6 місяців великий бізнес Західного регіону перерахував на потреби армії більше 227 мільйонів грив...
Минулої доби у Львівському районі надзвичайних ситуацій не було
Вручено ключі від квартири юнаку з категорії дітей-сиріт с. Лавриків
Завдяки українським енергетикам, попри ворожі обстріли критичної інфраструктури, ми отримуємо тепло,...
Освітян Перемишлянщини привітали з професійним святом