Територіальним громадам спрямували субвенцію на придбання житла учасникам ООС (АТО) та родинам Героїв Небесної Сотні

Розпочинається фінансування придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО, в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

На цю мету з обласного бюджету спрямована субвенція територіальним громадам, які на сьогодні передбачили співфінансування з місцевих  бюджетів, у сумі 888,6 тис. грн. Зокрема, Золочівській міській територіальній громаді спрямували субвенцію в сумі 192,9 тис. грн і дасть можливість придбати житло для 1 особи, Городоцькій – 226,8 тис. грн (1 особі), Львівській – 113,4 тис. грн (1 особі) і Червоноградській міській територіальній громаді – 355,4 тис. грн (2 особам).

Варто зазначити, що  в 2021 році в обласному бюджеті на згадану вище мету передбачили 13,7 млн грн, що дасть можливість забезпечити житлом до 40 осіб.

Право на придбання житла на умовах співфінансування з місцевих бюджетів мають особи, місце проживання яких станом на 01.12.2017 року і на день подання заяви на призначення матеріальної допомоги зареєстроване на території Львівської області, та, згідно із законодавством, визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Окрім цього, Львівщині в 2021 році передбачена субвенція з державного бюджету  на виплату грошової компенсації для придбання житла учасникам антитерористичної операції (ООС) та родинам Героїв Небесної Сотні в сумі 33875,5 тис. грн., що додатково забезпечить житлом ще до 20 осіб.