З метою всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка позбавлена батьківського піклування, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей райдержадміністрації організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
20 липня, під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, розглянуто питання встановлення опіки над дитиною, позбавленої батьківського піклування. За результатами засідання комісією прийнято рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дитини.
Ще більше новин:
Чи необхідно скасовувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа та отримувати новий при зміні по...
Важливе за вчора
ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ СПОРТУ у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування ві...
Роз’яснення щодо відповідальності за прояв неповаги до суду
Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує
Громади Львівського району продовжують позбуватися пам’яток тоталітарного минулого