k2FtbBdWr1

У Раві-Руській відбулося урочисте відкриття дитячого інтерактивного простору

15 серпня в місті Рава -Руська на базі бібліотеки запрацював дитячий інтерактивний простір. Проєкт вдалося реалізувати завдяки  «Благодійному  фонду «СОС Дитячі Містечка» Україна та за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

Під час урочистого відкриття начальниця Львівської РВА Христина Замула відзначила, що це простір, де і мешканці громади, і внутрішньо переселені українці матимуть можливість брати участь у творчих, культурно-просвітницьких, пізнавальних, розважальних заходах та майстер-класах: “Це справжній осередок корисного дозвілля та якісної літератури. Тут стільки корисних розваг й ігор для інтерактивного дозвілля малечі, що й дорослий тут відчуває себе допитливою дитиною”, – зауважила Христина Замула.

Дитячий осередок знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 23, місто Рава-Руська. У кімнаті встановлено інтерактивну дошку, стіл для малювання піском, басейн кульками, ігровий стіл, настільні ігри для дітей різного віку, умеблювання та ляльковий театр