Відбулося засідання спостережної комісії Львівська районна державна адміністрація

На порядку денному були:

заява-клопотання про умовно-дострокове звільнення від покарання у виді виправних робіт засудженого жителя м. Кам’янка-Бузька;

повідомлення Маневицької виправної колонії про умовно-дострокове звільнення двох засуджених мешканців Львова;

повідомлення Кагарлицької виправної колонії про умовно-дострокове звільнення засудженого мешканця м. Винники;

Щодо другого та третього пунктів, то особи, звільнені умовно-достроково з місць позбавлення волі протягом першого півріччя 2022 року за допомогою не зверталися.

Комісія вирішила не заперечувати щодо умовно-дострокового звільнення від покарання у виді виправних робіт засудженого жителя м. Кам’янка-Бузька та скерувати запити у відповідні відділи поліції щодо перебування на обліку звільнених від покарання громадян для встановлення їх фактичного місця проживання, які зареєстровані у Львові у Вінниках.