Нещодавно завершився перший день майстер-класу з малювання, організований Благодійним Фондом Hope.ua, за участі служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації.
Діти різного віку малювали надзвичайні патріотичні малюнки: про військового, який керує дроном; свій дім; наших захисників; танк, що знищує ворожу техніку; чотирилапого захисника Патрона.
Результат творчості діток – більше 20 малюнків. Всі намальовані картини благодійний фонд Hope.ua виставить на продаж, а на отримані кошти реалізовуватимуть дитячі мрії.
Ще більше новин:
«єРобота» – 2023: у розвиток бізнесу буде інвестовано 356 млн грн
Інформація щодо стану вакцинації
Терміни подання заяв на вступ до ФПО подовжено до 20 липня
Кам’янка-Бузька ДПІ інформує: Хто не може сплачувати 2% єдиного податку?
Історико-культурний заповідник у Звенигороді запрошує відвідувачів
Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine