Сьогодні, 22 липня, відбувся семінар для представників фінансових органів територіальних громад району щодо організації бюджетного процесу, за участю заступника голови Львівської райдержадміністрації Андрія Ковальського та директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа.
Відкриваючи семінар Андрій Ковальський наголосив на важливості активної комунікації між фінансовими структурами громад району задля обміну досвідом.
Під час заходу проаналізовано стан виконання дохідної частини бюджетів територіальних громад за І півріччя поточного року. Також розглянуто низку актуальних питань бюджетного процесу, зокрема: стан наповнюваності дохідної частини місцевих бюджетів; засади складання прогнозів місцевих бюджетів; підготовка бюджетних запитів до проєкту місцевих бюджетів; організаційні засади складання проєктів місцевих бюджетів. Наголошено на важливості активної комунікації між фінансовими структурами громад району задля обміну досвідом.
Звертаючись до присутніх Олег Демків зазначив, що у громад є хороший потенціал до виконання плану надходжень до місцевих бюджетів. Такі семінари у форматі обміну досвідом сприяють підвищенню фахового рівня фінансистів та допомагають при вирішенні питань, що виникають у процесі виконання місцевих бюджетів.
Ще більше новин:
З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 6,1 млрд гривень...
Добрі друзі України з Великої Британії, у межах акції Pickups for Peace (“Пікапи для миру”), привезл...
23 червня - Міжнародний Олімпійський День
Ветерани війни можуть отримати до 1,5 мільйона гривень на підтримку агропідприємницької діяльності: ...
Застосовування РРО або ПРРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі
Нова послуга в Дії. Сплачуйте штраф за адмінпорушення без походів до суду та паперів