У конференц-залі Львівського історичного музею сьогодні, 19 травня, відбувся відкритий захист мистецьких проєктів серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини, які претендують на фінансову підтримку з обласного бюджету.

Цьогоріч до департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА надійшло 61 проєктна пропозиціия від громадських організацій, 11 – від творчих спілок та 11- від національних товариств Львівщини. Серед поданих проєктів  – концертні програми для медиків, різноманітні експозиційні проєкти, фестивалі та низка мистецьких проєктів для дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, що загальна сума підтримки конкурсних пропозицій становить 800 тисяч гривень.

Відкритий захист проєктів – це 2-й етап конкурсу. На завершальному 3-му етапі буде визначено переможців за результатами засідання конкурсної комісії.

Результати конкурсу оголосять на сайті Львівської облдержадміністрації.