Від сьогодні виборці Комарнівської громади зможуть перевірити себе у списках на виборчих дільницях. Відділом ведення Державного реєстру виборців виготовлено та передано дільничним виборчим комісіям запрошення та попередні списки виборців для голосування на позачергових виборів Комарнівського міського голови, які відбудуться 31 жовтня 2021 року.
22 жовтня – відведений законодавством термін для отримання іменного запрошення на позачергові місцеві вибори. Якщо до цієї дати воно так і не надійшло (чи містить неточності), то виборцям необхідно терміново звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії за місцем голосування.
Станом на сьогодні до попередніх списків включено 10333 виборці, які мають право голосу на позачергових виборів Комарнівського міського голови.
Нагадуємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Львівської РДА працює у робочі дні з 8.00 год. до 17.00 год. за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27.
Ще більше новин:
Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг
У Львівський район тимчасово переселили 114 дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклу...
Велике будівництво: у місті Самбір реконструйовано стадіон
Обережно: спека!
Інтерактивна карта допомоги для захисників та їхніх родин на Львівщині
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини