Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.
Пам’ятаймо, що під час спалювання у повітря виділяється небезпечні, а часом і канцерогенні речовини (сполуки свинцю, ртуті та інші важкі метали), які є дуже шкідливими. Зокрема, вони викликають подразнення та опіки дихальних шляхів, підвищення рівня цукру в крові, діють на вуглеводний обмін, спричиняють головний біль, викликають втомленість, можуть стати причиною виникнення онкологічних захворювань, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини і посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.
Крім того, дим негативно впливає і на стан навколишнього природного середовища – знижується родючість грунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне повітря та з’являється пожежна загроза для прилеглих територій.
Закликаємо жителів району не допускати спалювання опалого листя, оберігати власне здоров’я та здоров’я оточуючих від шкідливого впливу задимленого повітря!
Ще більше новин:
До уваги платників податків – роботодавців!
На Львівщині змонтували новітній КТ для діагностики та лікування патологій органів і систем
Як отримати компенсацію за житло, пошкоджене під час російської атаки: роз‘яснення
Корисні поради, що допоможуть залишитись ситими й у теплі в період несправності електромереж
Військово-обліковий документ через QR-код і дистанційне виправлення помилок — у застосунку Резерв+ з...
Отримайте пільговий кредит від держави на нове житло. Нова послуга у застосунку Дія – єОселя