Відзначено кращих фермерів Львівського району

Сьогодні, 19 червня, голова Львівської РВА Христина Замула привітала працівників аграрного господарства з нагоди професійного свята –Дня фермера.

Очільниця РВА зазначила, що саме завдяки роботі фермерів аграрний сектор продовжує бути потужним локомотивом економічного відновлення нашого краю.

«Вдячні за потужний внесок у відбудову, підтримку країни і зусилля задля перемоги на економічному фронті! Попри ситуацію у країні – фермерські господарства нашого району продовжують забезпечувати ринок продовольством і створювати нові робочі місця. Нехай врожаї будуть щедрими і зростають під мирним українським небом!», – наголосила Христина Замула.

Під час зустрічі представники аграрної галузі з очільницею району також обговорили виклики та перспективи фермерської діяльності.

Кращих фермерів Львівського району відзначено грамотами.