Сьогодні, на 50 день після Великодня, ми згадуємо чудо Зіслання Святого Духа на апостолів, що ознаменувало народження Церкви Христової. Цей день символізує єднання людей з Богом, єднання між собою та єднання з природою.

Традиційно на Зелені свята наші домівки та храми прикрашають зеленню – гілками дерев, травами, квітами. Це не просто данина історії, а й глибокий символізм. Зелень нагадує нам про життєдайну силу Святого Духа, про його безмежну любов і милість до людства.

У ці тривожні часи, коли Україна веде жорстоку боротьбу за свою свободу, ми з особливою молитвою звертаємося до Святого Духа.

Просимо його дарувати здоров’я та силу нашим захисникам, єднання та згуртованість нашому народу, а також якнайшвидшу Перемогу над ворогом.

Нехай кожна домівка буде наповнена теплом, радістю та вірою у світле майбутнє!

Зі святом Святої Трійці!