Як діяти у надзвичайних ситуаціях: для виконавчих органів Дрогобицької громади провели професійне навчання

Для виконавчих органів Дрогобицької громади провели чергове командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Львівської області. Навчання тривали упродовж 18 – 19 серпня під керівництвом директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Ігоря Туза.

Учасниками навчань стали органи управління цивільного захисту Дрогобицької міської ланки, територіальні підрозділи ДСНС, Національної поліції, комунальні служби міста, пункт екстреної медичної допомоги “Дрогобич”.

Під час навчань вивчали правильність дій органів управління та сил цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та особливого періоду та ліквідації їх наслідків.

“В ході проведених навчань розглянули питання щодо діяльності виконавчих органів Дрогобицької міської територіальної громади при приведенні підпорядкованих сил та засобів цивільного захисту в готовність до дій за призначенням та управління ними в різних режимах функціонування міської ланки. Учасники навчання теоретично відпрацювали та практично закріпили свої дії у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зокрема, пов’язаних з різким погіршенням природних умов, та ліквідацію їх наслідків” – розповіли у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Особливу увагу під час навчань зосередили на виконанні практичних заходів з ліквідації умовної надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом побутового газу, внаслідок чого зазнали значних пошкоджень житлові будівлі та постраждали люди.

Зі слів керівника навчання Ігоря Туза, усі підрозділи проявили високу злагодженість, оперативність та взаємодію під час виконання завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків.