Уряд вважає доцільним дозволити працювати дитячим садочкам та початковим школам при будь-якому рівні епіднебезпеки. Відповідні зміни прийняті в постанову Уряду №1236. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабінету Міністрів.

Згідно із листом Міністерства освіти і науки України дошкільні навчальні заклади зможуть продовжити навчання в очному режимі. Про це розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ірина Сислюк.

«В області функціонує більше восьми сотень дитячих садків. Усі вони зможуть продовжити навчання в очному режимі. Також відвідувати школи зможуть учні початкової школи і спеціальних закладів освіти. Однак це не означає, що вихователі та вчителі цих категорій можуть забути про вакцинацію. Ми просимо освітян відповідально поставитись до можливості щепитись від ковіду та зберегти своє життя і здоров’я», – наголосила Ірина Сислюк.

“Маленькі діти мають бути максимально залучені в освітній процес, для цього їм треба займатись із викладачами офлайн, тобто відвідувати навчальний заклад. Ми пом’якшуємо вимоги до карантинних обмежень та дозволяємо дитячим садочкам та початковій школі працювати незалежно від рівня епіднебепеки. При цьому ми закликаємо викладачів зробити свідомий вибір та вакцинуватись від COVID-19. Адже якщо в закладі розпочнеться спалах – він буде закритий”, – повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.