Близько 650 тисяч гривень виділять з обласного бюджету для придбання житла 4 дітям-сиротам області

Під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Члени Комісії розглянули пропозиції від виконавчих комітетів Бісковицької та Солонківської сільських рад, Стрийської міської ради, а також Червоноградської райдержадміністрації, які звернулись з потребою у співфінансуванні з обласного бюджету щодо придбання житла для вказаних категорій дітей.

«Згідно з сьогоднішнім рішенням Комісії, погодили придбання чотирьох квартир у Львівській області в інтересах дітей-сиріт. Відтак, з обласного бюджету передбачили близько 650 тисяч гривень на закупівлю цих квартир. Також понад 1,1 млн гривень – це кошти місцевих бюджетів різних рівнів, як територіальних громад, так і районних бюджетів», – зазначив Віталій Загайний.

Загальна вартість чотирьох житлових об’єктів становить майже 1, 8 млн гривень. Нагадаємо, що від початку року коштами обласного бюджету закупили житлові приміщення для 17 дітей-сиріт Львівської області.

Водночас на засіданні регіональної Комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету для підтримки дітей-сиріт затвердили перелік з 43 осіб, для яких закуплять житло коштом з державного бюджету. Загалом йдеться про 16 млн 773 тис гривень.

У переліку є особи за різними віковими категоріями: 16-23 роки, 23-35 та старші за 35 років.