k2FtbBdWr1

Якісні консультації для платників – у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надають платникам податків консультації з питань оподаткування, зокрема й розповідають про податкові новації, запроваджені Законом України № 3219.  

Так, платників інформують про обов’язкове застосування касових апаратів чи програмних РРО суб’єктами господарювання при проведенні готівкових розрахунків. Також повідомляють про відновлення застосування штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері здійснення готівкових розрахунків без касових апаратів або програмних РРО чи невидачу фіскального чека.  

Громадян – власників земельних паїв консультують щодо обчислення суми мінімального податкового зобов’язання. При цьому наголошують, що до сплати в бюджет підлягає різниця між обчисленою сумою МПЗ та сумою земельного податку за такий пай, сплаченою громадянином у 2022 році.  

До Кам’янка-Бузької ДПІ звертаються і внутрішньо переміщені особи. Фахівці ДПІ нагадують, що відповідно до частини першої ст. 1 Закону України від 20 жовтня 2014 року № 1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.